Akü Kontrolü, Akü şarjı ve değişimine gereksinim duyduğunuz anda hızlı profesyonel destek ihtiyacınız olduğunda BiBak Oto’ya ulaşabilirsiniz.

Alacağınız akünün araç üreticisinin tavsiye ettiği ve aracın üstünde bulunan standart veya ek donanımına (amfi, ses sistemi ek tesisatlar, multimedya uygulamaları vb.) uygun özelliklerde olduğundan emin olmalısınız.

EFB, AGM, Standart, genel olarak halk arasında kuru akülerin her biri farklı özelliklere sahip olup mutlaka araç için uygun olması gerekmektedir. Yanlış tespit edilen ve takılan akülerin performansları yetersiz kalacak, araçta arızalara sebep olabilecektir. Akü üreticileri yanlış takılan ve/veya araca uyumsuz aküleri garanti kapsamından çıkartmaktadır. Bu da sizin önünüze ilk etapta ucuz akü alırken tasarruf ettiğinize inandığınız tutarlardan daha yüksek maliyetler çıkartacaktır. 

BiBak Oto akü değişimlerinde, doğru teknik verilere sahip ürünleri, kullanmayı tavsiye etmektedir. İnci, Hugel, Tudor gibi yüksel teknoloji ile üretilen aküleri kullanmaktadır.

BiBak Oto aracınızın akü değişimlerini İstanbul ilinde vereceğiniz herhangi bir adreste mobil servis kapsamında seçtiğiniz akü ile gözünüzün önünde gerçekleştirebilir. Akü depozitlerinin toplanması yasal olarak BiBak Oto’ya ait olduğundan değişim işlemlerinden sonra eski akü teknik ekip tarafından imha edilmek üzere sizden bedelsiz olarak alınacaktır.

Share
Call Now Button