Otomobillerin, içindeki yolcuların, trafikte seyreden diğer araçların ve yayaların güvenli şekilde seyahat etmesinin en önemli bileşenlerinden birisi fren sistemidir. Fren sisteminin belirli aralıklar ile yetkin personel ve modern cihazlar ile kontrol edilmesi olası kazaların önüne geçilmesi için çok kritik rol oynar.

Diğer tüm araç bileşenlerinde geçerli olduğu gibi araç üreticisi tarafından uygun görülen özelliklere sahip orijinal veya orijinal eşdeğer ürünlerin kullanımı araç seyir güvenliği için çok önemlidir. Fren bakımlarınızda, fren sisteminin bileşenleri olan, fren diskleri, balataları, sensörleri, kaliperler, sıvıları vb. bileşenleri kontrol edilmeli ve doğru kaliteli parçalar ile değiştirilmelidir. Sürüş konforunu da olumsuz etkileyen düşük standartlarda ürünler ile yapılan bakımlar ucuz olabilir ancak acil bir durumda çok daha değerli şeylerin yok olmasına zarar görmesine sebep olabilir.

BiBak Oto fren bakımlarında, doğru teknik verilere sahip fren hidrolik yağı, balataları vb bileşenleri kullanmayı tavsiye etmektedir. Ferodo, Delphi, TRW, Bosch, SWAG vb orijinal ekipman parça üreticilerinin, araç üreticisi standartlarına uygun olarak ürettiği ürünleri tercih etmektedir. 

BiBak Oto fren sistemi bakımlarını, İstanbul ilinde vereceğiniz herhangi bir adreste mobil servis kapsamında seçtiğiniz parçalar ile gözünüzün önünde gerçekleştirebilir

Share
Call Now Button